Derby bez emocji

1 maja 2021 o 14:06 | komentarze: 1

Tylko po jednym celnym strzale zanotowały obie drużyny w derbowym spotkaniu na stadionie przy ulicy Śląskiej.
W tych derbach zabrakło wszystkie, emocji, walki i kibiców.

Bezbramkowy remis

20 marca 2021 o 20:32 | komentarze: 0

Po wyrównanym spotkaniu Śląsk bezbramkowo zremisował z Wisłą Płock. Drużyna trenera Lavicki była stroną przeważającą w ostatnich minutach meczu, ale zabrakło postawienia kropki nad “i”. Wcześniej dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki stworzyli sobie goście.

Upadła

Upadła "Twierdza"

8 marca 2021 o 18:30 | komentarze: 0

Przez 20 kolejek sezonu 20/21 Wrocławianie byli niepokonani na własnym boisku. Dokonali tego piłkarze warszawskiej Legii za sprawą Pawła Wszołka 64 minucie meczu. Było to jedyne trafienie w tym spotkaniu.

Hiszpański przebłysk

1 marca 2021 o 15:48 | komentarze: 1

Trzy minuty tuż przed przerwą wystarczyły Erikowi Exposito do strzelenia dwóch bramek i wyprowadzenia Śląska na prowadzenie w meczu ze szczecińską Pogonią, którego już nie oddał do końca meczu. Tym samym pierwsze zwycięstwo w 2021 stało się faktem

Marazmu ciąg dalszy...

22 lutego 2021 o 17:58 | komentarze: 0

W meczu drużyn, które w tym roku jeszcze nie wygrały, lepszy Lech. Wrocławianie przegrali 0:1 (0:0) po golu w 58 minucie debiutującego w barwach Kolejorza Arona Johannssona. Śląsk prezentował się nieźle do straty gola, mógł nawet wyjść na prowadzenie po strzale Pawłowskiego, ale kiedy trzeba było gonić wynik, był już bezradny.

Zwycięski remis na śniegu

14 lutego 2021 o 13:31 | komentarze: 0

Przed spotkaniem kibice mogli przeżyć niemały szok, bowiem w szeregach Śląska trener dokonał aż czterech zmian. Na boisku od pierwszych minut pojawił się Mathieu Scalet, Marcel Zylla, Mariusz Pawelec, a także Guillermo Cotugno. Ustawieni wyjątkowo ofensywnie wrocławianie mieli jednak utrudnione zadanie. Murawa już przed pierwszym gwizdkiem była cała biała w związku z intensywnymi opadami śniegu.

Zwycięstwo na koniec roku

18 grudnia 2020 o 17:46 | komentarze: 0

Szybko zdobyta bramka przez Israela Puerto po stałym fragmencie gry, ustawiła mecz Śląska z beniaminkiem Wartą Poznań. Niebawem po przerwie drugą bramkę dołożył Bartłomiej Pawłowski, huknął jak z armaty i mieliśmy 2:0. Wynik ustalił w 75 minucie Robert Janicki. Mecz zakończył się zwycięstwem wrocławian 2:1

W derbach gra się do końca

12 grudnia 2020 o 15:28 | komentarze: 0

Porażka w ostatniej minucie derbów Dolnego Śląska. Wrocławianie ulegli 2:1 Zagłębiu Lubin jedyną bramkę dla Śląska zdobył Erik Exposito

Śląsk pokonuje lidera

6 grudnia 2020 o 13:31 | komentarze: 1

Śląsk pokonał we Wrocławiu lidera Ekstraklasy Raków Częstochowa, Jedną bramkę zdobył Bartłomiej Pawłowski

Piłkarskie szachy

8 listopada 2020 o 11:52 | komentarze: 0

Nie był to mecz wysokich lotów. Wrocławianie bezbramkowo zremisowali u siebie z Górnikiem z Zabrza.

Zwyciestwo Śląska

25 października 2020 o 12:26 | komentarze: 1

Po dwóch wyjazdowych porażkach, wrocławianie po słabym meczu wygrali u siebie z Jagiellonią, Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Mateusz Praszelik.

Wyjazdowa niemoc

19 października 2020 o 12:37 | komentarze: 0

Wrocławianie przegrali 1:0 z Płocką Wisłą po bardzo słabym spotkaniu. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Torgil Gjertsen 87.

Śląsk przejehcał się po Pasach!

4 października 2020 o 13:39 | komentarze: 1

W meczu 6. kolejki ekstraklasy Śląsk pewnie pokonał Cracovię 3:1 bramki dla gospodarzy zdobywali Erik Exposito dwie oraz Wojciech Golla.
Jedyną bramkę dla przejezdnych z rzutu karnego zdobył Sergiu Hanca i było to wszystko na co było stać Pasy w tym meczu.

Zwycięska Pogoń

20 września 2020 o 13:54 | komentarze: 0

Zdziesiątkowany przez korona wirusa i kontuzje wrocławski Śląsk, pojechał na pomorze do szczecińskiej Pogoni.
Przez większość meczu nic się nie działo, o wyniku zadecydowała sytuacja z 89 minuty spotkania.

Grad bramek we wrocławiu

13 września 2020 o 12:09 | komentarze: 0

W najciekawszym sobotnim meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował u siebie 3-3 (2-3) z Lechem Poznań. Dla Śląska bramki zdobyli Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Po przerwie wynik meczu na 3 do 3 ustalił z rzutu karnego Robert Pich

Pewna wygrana w Krakowie

30 sierpnia 2020 o 13:32 | komentarze: 0

Śląsk pokonał w Krakowie Wisłę dzięki dubletowi Róberta Picha i bramce Waldemara Soboty z rzutu karnego po faulu na Słowaku.

Zwycięstwo na inaugurację

23 sierpnia 2020 o 11:36 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław w pierwszym meczu sezony 2020/2021 pokonał na własnym boisku Gliwickiego Piasta. Bramki dla wrocławian strzelili Fabian Piasecki oraz Piotr Celeban

Ta ostatnia niedziela!

19 lipca 2020 o 23:06 | komentarze: 0

W ostatni meczu zwariowanego sezonu 2019/2020 Śląsk Wrocław uległ Lechii Gdańsk 1:2 i tym samym sezon zakończył na 5 miejscu.

Koniec marzeń o pucharach?

12 lipca 2020 o 17:20 | komentarze: 0

Niestety Śląsk Wrocław tylko zremisował u siebie z Pogonią Szczecin 2:2 (2:1), czym znacznie utrudnił sobie walkę o trzecie miejsce, dające przepustkę do europejskich pucharów

Z Gliwic wracamy na tarczy!

6 lipca 2020 o 19:11 | komentarze: 0

Niestety w meczu 34 kolejki Ekstraklasy wrocławianie ulegli Piastowi w Gliwicach 1:0 jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Piotr Parzyszek.