Marian Kelemen nareszcie znalazł klub!

dziś o 16:29 | komentarze: 2

Były bramkarz Śląska Wrocław, Marian Kelemen, po dziewięciu miesiącach bezrobocia znalazł nowy klub. 35-letni Słowak związał się z występującym w czeskiej ekstraklasie FK Pribram.

Reprezentacyjne mecze Dankowskiego i Wrąbla

wczoraj o 21:00 | komentarze: 0

Dziś reprezentacja Polski do lat 19 zakończyła swoje zgrupowanie w Turcji. Na zakończenie, podopieczni Rafała Janasa bezbramkowo zremisowali ze swoimi rówieśnikami z Gruzji. Dwa dni wcześniej Polacy rozbili aż 4:1 młodzież z kaukaskiego państwa.

"Dzieci na stadionie" po raz jedenasty

wczoraj o 14:26 | komentarze: 0

Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, kończący zasadniczą fazę rozgrywek, będzie doskonałą okazją, aby po raz jedenasty w historii zorganizować akcję “Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”

TBL: Derby dla Śląska!

przedwczoraj o 18:54 | komentarze: 0

Koszykarze Śląska Wrocław, w derbach Dolnego Śląska, które zostały rozegrane w 25. kolejce Tauron Basket Ligi, pokonali PGE Turów Zgorzelec (101:99).

TBL: Kolejna wojna o Dolny Śląsk

28 marca 2015 o 23:59 | komentarze: 0

W niedzielę dojdzie do elektryzującego spotkania, w którym na przeciw siebie staną siedemnastokrotny mistrz Polski, czyli Śląsk Wrocław, a także aktualny obrońca trofeum - PGE Turów Zgorzelec. Kolejną bitwę o województwo dolnośląskie czas zacząć!

Lukas Droppa wrócił do treningów

26 marca 2015 o 13:05 | komentarze: 0

“Lukas Droppa wznowił treningi z drużyną po przerwie spowodowanej urazem pleców” - poinformował na swoim Twitterze rzecznik Śląska, Michał Mazur.

TBL:

TBL: "Farmaceuci" nie znaleźli recepty na Śląsk. Wrocławianie coraz bliżej "czwórki"

22 marca 2015 o 21:48 | komentarze: 0

Koszykarze Śląska Wrocław, bez Rodericka Trice'a w składzie, pokonali Polpharmę Starogard Gdański (100:87), w spotkaniu, które zostało rozegrane w ramach 24. kolejki Tauron Basket Ligi.

TBL:

TBL: "Farmaceuci" kolejną przeszkodą w walce o czwórkę

22 marca 2015 o 7:43 | komentarze: 0

Po pokonaniu Rosy Radom, koszykarze Śląska Wrocław stają do kolejnego pojedynku, który ma ich jeszcze bardziej przybliżyć do walki o pierwszą czwórkę, przed fazą play-off. Tym razem rywalem “Wojskowych” będzie outsider ekstraklasy - Polpharma Starogard Gdański.

Pawłowski: Kolejny punkt na trudnym terenie

20 marca 2015 o 23:19 | komentarze: 0

- Straciliśmy gola w kuriozalnych okolicznościach. Kuba Wrąbel jest młodym bramkarzem, wszyscy go pocieszamy. Cieszę się, że zdobywa doświadczenie na ekstraklasowych boiskach - skomentował tuż po meczu Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław.

Upragnione zwycięstwo

Upragnione zwycięstwo "wyleciało z rąk" Śląskowi w 90. minucie. W Łęcznej tylko remis

20 marca 2015 o 22:29 | komentarze: 0

Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego byli na dobrej drodze ku wiosennemu przełamaniu. Piłkarze Śląska od 82. minuty prowadzili w Łęcznej z Górnikiem 1:0, jednak fatalny błąd młodego Jakuba Wrąbla w końcówce spotkania przekreślił szansę na pierwszy komplet punktów w tym roku.

Łęczna – Śląsk. Mają grać bardziej agresywnie

20 marca 2015 o 11:44 | komentarze: 1

Niestety, Śląsk jest jednym z największych rozczarowań rundy wiosennej Ekstraklasy. Wygląda na to, że wrocławscy trenerzy już zdiagnozowali, co może być głównym powodem słabszej postawy drużyny i znaleźli na to receptę – piłkarze mają grać bardziej agresywnie!

Spędź

Spędź "Święta ze Śląskiem" i zapłać 40% mniej

18 marca 2015 o 22:39 | komentarze: 0

Wrocławski klub przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję “Święta ze Śląskiem”. Każdy, kto będzie chciał zakupić bilet na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała zapłaci za niego aż o 40% mniej niż dotychczas.

Marco Paixao: Zespół nie wierzył w zwycięstwo

16 marca 2015 o 16:33 | komentarze: 2

- Nie wyglądaliśmy jak zespół, który wierzył w wygraną. Zawsze do końca musimy wierzyć w zwycięstwo. W futbolu chodzi tylko o to - powiedział po zremisowanym meczu z Koroną Kielce kapitan Śląska, Marco Paixao.

Pawłowski: Jesteśmy niestabilini w obronie

15 marca 2015 o 19:36 | komentarze: 0

- Nie mogliśmy opanować środka pola i po dwóch naszych błędach w defensywie Korona najpierw wyrównała, a potem wyszła na prowadzenie - ocenia grę swoich podopiecznych w Kielcach po zremisowanym 2:2 meczu z Koroną Tadeusz Pawłowski, szkoleniowiec Ślaska Wrocław.

Przebudzenie Picha, Śląsk znowu zawiódł. Tylko remis w Kielcach

15 marca 2015 o 17:33 | komentarze: 3

Śląsk zremisował na wyjeździe z Koroną Kielce 2:2. Ten wynik na pewno nie satysfakcjonuje wrocławian, którzy wciąż pozostają bez wygranej w 2015 roku.

Korona - Śląsk. Wrocławianie czekają na przełamanie

14 marca 2015 o 22:38 | komentarze: 1

Wiosenny bilans Śląska, lekko mówiąc, nie powala. W sześciu meczach rozegranych w 2015 roku wrocławianie nie zdołali odnieść zwycięstwa. Przerwać tę passę podopieczni Tadeusza Pawłowskiego będą chcieli w niedzielę w Kielcach w spotkaniu z Koroną. Początek o godz. 15.30.

TBL: Pewne zwycięstwo WKS-u

13 marca 2015 o 21:23 | komentarze: 0

Koszykarski Śląsk Wrocław w 23. kolejce Tauron Basket Ligi pokonał na własnym parkiecie Rosę Radom 81:70. Tym samym wrocławianie przerwali imponującą serię gości, bowiem drużyna z Mazowsza sześć wcześniejszych spotkań z rzędu kończyła z tarczą.

Tadeusz Pawłowski: Nad zawodnikami ciąży presja wyniku

13 marca 2015 o 16:16 | komentarze: 0

- Czujemy niecierpliwość. Chłopcy postawili sobie wysoko poprzeczkę, to fajne, bo są ambitni. Może tego nie widać, ale podświadomie jestem przekonany, że jest ta presja wyniku. Dlatego dobrze będzie, jeśli jak najszybciej się przełamiemy i wtedy spadnie z nich ten ciężar - mówi przed meczem z Koroną Kielce trener Śląska, Tadeusz Pawłowski.

TBL: Wrócić na zwycięzką ścieżkę

12 marca 2015 o 20:59 | komentarze: 0

Koszykarze Śląska Wrocław wkraczają w decydującą fazę sezonu zasadniczego Tauron Basket Ligi. Po porażce z Twardymi Piernikami w Toruniu, najbliższy przeciwnik naszej drużyny będzie silniejszy, bowiem do Wrocławia przyjeżdża Rosa Radom, która również liczy na jak najwyższą lokatę przed startem fazy play-off.

Miał być nowym Waldemarem Sobotą, póki co zawodzi

12 marca 2015 o 17:27 | komentarze: 3

Kiedy Robert Pich na początku sezonu w trzech pierwszych meczach strzelił cztery gole, wszyscy byli pewni, że zostanie nową gwiazdą Ekstraklasy. Tymczasem na kolejne swoje trafienie słowacki skrzydłowy czeka od kilku miesięcy.