Zwycięska Pogoń

20 września 2020 o 13:54 | komentarze: 0

Zdziesiątkowany przez korona wirusa i kontuzje wrocławski Śląsk, pojechał na pomorze do szczecińskiej Pogoni.
Przez większość meczu nic się nie działo, o wyniku zadecydowała sytuacja z 89 minuty spotkania.

Grad bramek we wrocławiu

13 września 2020 o 12:09 | komentarze: 0

W najciekawszym sobotnim meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował u siebie 3-3 (2-3) z Lechem Poznań. Dla Śląska bramki zdobyli Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Po przerwie wynik meczu na 3 do 3 ustalił z rzutu karnego Robert Pich

Pewna wygrana w Krakowie

30 sierpnia 2020 o 13:32 | komentarze: 0

Śląsk pokonał w Krakowie Wisłę dzięki dubletowi Róberta Picha i bramce Waldemara Soboty z rzutu karnego po faulu na Słowaku.

Zwycięstwo na inaugurację

23 sierpnia 2020 o 11:36 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław w pierwszym meczu sezony 2020/2021 pokonał na własnym boisku Gliwickiego Piasta. Bramki dla wrocławian strzelili Fabian Piasecki oraz Piotr Celeban

Ta ostatnia niedziela!

19 lipca 2020 o 23:06 | komentarze: 0

W ostatni meczu zwariowanego sezonu 2019/2020 Śląsk Wrocław uległ Lechii Gdańsk 1:2 i tym samym sezon zakończył na 5 miejscu.

Koniec marzeń o pucharach?

12 lipca 2020 o 17:20 | komentarze: 0

Niestety Śląsk Wrocław tylko zremisował u siebie z Pogonią Szczecin 2:2 (2:1), czym znacznie utrudnił sobie walkę o trzecie miejsce, dające przepustkę do europejskich pucharów

Z Gliwic wracamy na tarczy!

6 lipca 2020 o 19:11 | komentarze: 0

Niestety w meczu 34 kolejki Ekstraklasy wrocławianie ulegli Piastowi w Gliwicach 1:0 jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Piotr Parzyszek.

Remis meczu na szczycie

28 czerwca 2020 o 21:31 | komentarze: 0

W meczu 33 kolejki Śląsk Wrocław zremisował u siebie 2:2 (0:1) z Lechem. Bramki dla wojskowych strzelili Israel Puerto i Jakub Łabojko, dla Lecha do siatki trafili Christian Gytkjær oraz Jakub Moder.

Płacheta

Płacheta "SHOW"

25 czerwca 2020 o 23:13 | komentarze: 0

W jedynym czwartkowym meczu grupy mistrzowskiej Śląsk Wrocław wygrał 3-2 z Cracovią. Przemysław Płacheta, włączył “5 bieg” strzelając dwie brami, oraz zaliczył asystę przy Expósito.

Pogrom w ostatniej kolejce

14 czerwca 2020 o 22:32 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław deklasuje Łodzian w ostatniej kolejce sezony zasadniczego i tym samym zajmuję 3 pozycję w PKO Ekstraklasie.

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

30 maja 2020 o 10:28 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław, tylko zremisował z Rakowem Częstochowa. Wrocławianie “zaingerowali” rozgrywki po przerwie związanej z korona wirusem.
Do wyrównania doprowadził Michał Chrapek z rzutu karnego w 90 minucie gry.

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

2 marca 2020 o 8:50 | komentarze: 0

Derby nie dla Śląska.

Przełamanie na Górniku

22 lutego 2020 o 11:51 | komentarze: 0

W siedem minut podopieczni Vtizlava Lavićki zapewnili sobie zwycięstwo w meczu z Górnikiem Zabrze, są już niemal o krok od zapewniania sobie miejsca w grupie mistrzowskiej.

Remis w meczu przyjaźni!

8 lutego 2020 o 10:06 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław tylko zremisował z Gdańską Lechią 2:2, wrocławianie przegrywali już 0:2 lecz zdołali doprowadzić do remisu.
Najpierw Krzysztof Mączyński dał nadzieję strzelając z rzutu karnego, a w doliczonym czasie gry Michał Chrapek ustalił wynik spotkanie na 2:2

Cracovia - Śląsk Wrocław

21 grudnia 2019 o 18:14 | komentarze: 1

Wrocławianie kończą rok 2019 porażką w Krakowie z tamtejszą Cracovią. Przerwę świąteczną przezimuję na 4 pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

15 grudnia 2019 o 11:57 | komentarze: 0

Wrocławianie przy pustych trybunach remisują z poznańskim Lechem 1:1. Bramkę dla Śląska zdobył Mateusz Cholewiak, stan gry z rzutu wolnego wyrównał Darko Jevtić

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

9 grudnia 2019 o 8:53 | komentarze: 1

Nie wykorzystany rzut karny w pierwszych minutach spotkania z Legią przez Roberta Picha i warszawianie wywożą trzy punkty z Wrocławia.

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław

1 grudnia 2019 o 14:04 | komentarze: 1

Dwie diametralnie różne połowy Śląska w Gliwicach. Finalnie dają zwycięstwo 0:3 i z Gliwic wracamy z 3 punktami.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

24 listopada 2019 o 22:53 | komentarze: 1

Wrocławianie znowu na podium, Twierdza Wrocław niezdobyta !!!

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

9 listopada 2019 o 10:52 | komentarze: 1

Z Łodzi wracamy z trzema punktami!
Śląsk wygrywa z ŁKS-em 0:1 po bramce samobójczej w 13 minucie. Jej autorem jest Jan Sobociński, który niefortunnie przeciął lot piłki kierując ją do własnej bramki.