Hiszpanie sforsowali Twierdzę Wrocław

16 października 2017 o 0:47 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław przegrał na swoim stadionie z Wisłą Kraków 0:2 w meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy. To pierwsza porażka Śląska u siebie w bieżącym sezonie. Bohaterem „Białej Gwiazdy” był Carlitos, który asystował przy pierwszym golu i zdobył drugiego.

Śląsk nie pokonał beniaminka. Nieskuteczny Pich

30 września 2017 o 0:24 | komentarze: 1

Śląsk Wrocław nadal bez wyjazdowego zwycięstwa. Piłkarze Jana Urbana zagrali zdecydowanie słabiej niż z Lechem Poznań i zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Piłki meczowej nie wykorzystał Robert Pich.

Śląsk zdominował Lecha Poznań. Twierdza Wrocław niepokonana!

22 września 2017 o 22:38 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław po kolejnym bardzo dobrym meczu na swoim stadionie wygrał z liderem Ekstraklasy Lechem Poznań 2:0. Gole dla “zielono-biało-czerwonych” zdobyli Robert Pich i Marcin Robak z rzutu karnego. Przed końcem pierwszej połowy trener gości Nenad Bjelica został odesłany na trybuny.

Robak wciąż żądli. Emocjonujący mecz w Zabrzu

16 września 2017 o 20:03 | komentarze: 0

Po bardzo emocjonującym widowisku Śląsk Wrocław zremisował na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:2. Wrocławianie dwa razy musieli gonić wynik. Dwie bramki dla wrocławian zdobył Marcin Robak.

Fatalna passa przerwana! Śląsk ograł Legię po pięciu latach!

9 września 2017 o 20:27 | komentarze: 0

W meczu 8. kolejki ekstraklasy Śląsk Wrocław po ciekawym widowisku pokonał u siebie Legię Warszawa 2:1. Bohaterem spotkania został Marcin Robak, strzelec dwóch bramek dla Śląska. Na ligowe zwycięstwo nad Legią wrocławianie czekali aż od grudnia 2012 roku.

Kamil Vacek załata dziurę w środku pomocy? Czech w Śląsku Wrocław

30 sierpnia 2017 o 14:20 | komentarze: 1

Śląsk nareszcie znalazł zastępcę dla Ryoty Morioki? Kamil Vacek podpisał trzyletni kontrakt ze Śląskiem Wrocław. 30-letni środkowy pomocnik ostatnio był zawodnikiem izraelskiego Maccabi Hajfa. Czech dwa sezony temu poprowadził Piasta Gliwice do wicemistrzostwa Polski.

WyVARczone zwycięstwo

25 sierpnia 2017 o 22:31 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław wygrał drugi mecz w sezonie, pokonując u siebie Cracovię 2:1. Gola na wagę trzech punktów strzelił 89. minucie Robert Pich po kontrowersyjnym rzucie karnym.

Szczęśliwy punkt Śląska na boisku wicemistrza

19 sierpnia 2017 o 22:35 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:1. Wrocławianie mogą mówić o dużym szczęściu, bo zdecydowanie bliżej zwycięstwa byli rywale.

Nowa drużyna, stare błędy. Śląsk traci gola i zwycięstwo w ostatniej minucie

15 sierpnia 2017 o 20:39 | komentarze: 0

Wrocławianie tylko zremisowali z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w meczu 5. kolejki Ekstraklasy, choć jeszcze do… 95. minuty prowadzili 1:0! Dla Śląska trafił Marcin Robak, a dla “Słoni” Kamil Słaby.

Śląsk już pożegnał się z Pucharem Polski. A zapowiadało się świetnie

11 sierpnia 2017 o 11:43 | komentarze: 0

Śląsk prowadził w Gdyni już 2:0, ale po szalonej walce Arka strzeliła dwa gole w drugiej połowie, dwa kolejne w dogrywce i to obrońcy trofeum awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Boban Jović w Śląsku Wrocław

8 sierpnia 2017 o 14:00 | komentarze: 0

Boban Jović został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Prawy obrońca trafił do drużyny Jana Urbana na zasadzie rocznego wypożyczenia z tureckiego Bursasporu z opcją pierwokupu.

Remis Śląska w Gliwicach. Pierwszy gol Marcina Robaka

4 sierpnia 2017 o 22:53 | komentarze: 0

Śląsk zremisował z Piastem Gliwice 1:1 w meczu otwierającym 4. kolejkę Ekstraklasy. Wrocławianie prowadzili w tym spotkaniu po bramce Marcina Robaka, ale mogli wrócić do domu z zerowym dorobkiem. W 86. minucie rzut karny zmarnował jednak Konstantin Vassiljev.

Pich przedłużył kontrakt

3 sierpnia 2017 o 14:53 | komentarze: 0

28-letni słowacki pomocnik Robert Pich przedłużył kontrakt ze Śląskiem Wrocław o dwa kolejne lata. Umowa będzie ważna do czerwca 2020 roku.

Pierwsza wygrana Śląska w sezonie. Egzekutor Celeban

28 lipca 2017 o 22:33 | komentarze: 0

W meczu 3. kolejki ekstraklasy Śląsk Wrocław po bardzo ciekawym widowisku pokonał u siebie Lechię Gdańsk 3:2. Bohaterem spotkania został Piotr Celeban, strzelec dwóch bramek dla Śląska.

Śląsk w końcu znalazł sponsora głównego! ForBET na koszulkach WKS-u

27 lipca 2017 o 13:16 | komentarze: 0

Po prawie trzech latach przerwy logo głównego sponsora wraca na koszulki piłkarzy Śląska Wrocław. WKS podpisał właśnie dwuletnią umowę z firmą bukmacherską forBET.

Derby Dolnego Śląska: Katastrofa Śląska w ostatniej minucie

24 lipca 2017 o 20:07 | komentarze: 0

Śląsk Wrocław przegrał w derbach Dolnego Śląska 0:1, mimo że przez całą drugą połowę wrocławianie grali w przewadze. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w doliczonym czasie gry Jakub Świerczok.

PILNE! Marcin Robak zagra w Śląsku Wrocław

19 lipca 2017 o 18:28 | komentarze: 1

Król strzelców ubiegłego sezonu Ekstraklasy przechodził od rana testy medyczne przy Oporowskiej, a następnie po dopięciu warunków transferu Marcin Robak podpisał 2-letni kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

Falstart Śląska

16 lipca 2017 o 17:52 | komentarze: 0

Wzmocniony kilkoma nowymi zawodnikami Śląsk Wrocław w pierwszym meczu ligowym sezonu 2017/2018 przegrał na wyjeździe z Arką Gdynia 0:2.

Michał Mak wypożyczony do Śląska Wrocław

12 lipca 2017 o 21:49 | komentarze: 0

Po pomyślnym przejściu testów medycznych, Michał Mak został w środę oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Śląska. Skrzydłowy Lechii trafił do wrocławskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Dragoljub Srnić w Śląsku

4 lipca 2017 o 10:41 | komentarze: 1

Serbski defensywny pomocnik Dragoljub Srnić został nowym zawodnikiem WKS-u. 25-latek podpisał z wrocławskim klubem dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.