Wiadomości

Korona Kielce – Śląsk Wrocław

Nic nie może przecież wiecznie trwać! Pierwsza porażka Śląska. Wrocławianie ulegli w Kielcach Koronie, a jedynym strzelcem bramki był Milan Radin,

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Wrocławianie w 1/32 Pucharu Polski ulegli na wyjeździe Łódzkiemu Widzewowi 2:0 , a obie bramki dla łodzian zdobył ex zawodnik wrocławian Marcin Robak.

• Sport

22 września 2019 o 9:47

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

To były Derby!!! Osiem bramek w jednym meczu, dawno takiego widowiska nie widzieliśmy we Wrocławiu. Śląsk do ostaniach minut walczył chociaż o jeden punkt, a hattrickiem popisał się Erik Exposito.

• Sport

16 września 2019 o 12:15

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Wrocławianie nadal niepokonani w lidze. Śląsk Wrocław mimo optycznej przewagi w Zabrzu, zremisował bezbramkowo z tamtejszym Górnikiem tracąc pozycje lidera w Ekstraklasie

• Sport

1 września 2019 o 19:11

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Remis w meczu na szczycie ekstraklasy. Śląsk po bramce w 5 minucie Roberta Picha wyszedł na prowadzanie, remis Portowcą uratował Adam Buksa.

• Sport

26 sierpnia 2019 o 18:45

Remis w meczu przyjaźni

Przemysław Płacheta dał prowadzenie do przerwy w meczu z Lechią Gdańsk. Sławomir Peszko doprowadził do wyrównania, i mecz zakończył się przyjacielskim podziałem punktów.

• Sport

17 sierpnia 2019 o 20:21

Śląsk Wrocław ​ - Cracovia Kraków

Niesamowite emocje we Wrocławiu. Śląsk pokonuję Cracovię 2:1 a decydując o zwycięstwie bramkę strzela Mateusz Cholewiak.